UA / RU
Підтримати ZN.ua

Цукерберг анонсував функцію очищення історії Facebook

Після скандалу з витоком даних в Facebook запровадять нові налаштування првиатности.

Найближчим часом у Facebook з'явиться функція очищення історії відвідувань, а саму соціальну мережу можна буде використовувати в якості додатку для знайомств, повідомив засновник Facebook Марк Цукерберг. За його словами, функція очищення історії буде аналогічна опції, реалізованій в інтернет-браузерах.

"У вашому браузері є простий спосіб очистити cookie-файли та історію. Ідея в тому, що багатьом сайтам потрібні для роботи cookie-файли, але ви все одно повинні мати можливість очистити історію за своїм бажанням. Ми теж створюємо щось подібне для Facebook", - написав Цукерберг на своїй сторінці в Facebook у вівторок, 1 травня.

Засновник соцмережі пообіцяв, що у користувачів з'явиться можливість видалення інформації про відвідування тих чи інших сайтів, перехід на які був здійснений з посилань, розміщених у Facebook.

"Це дозволить вам побачити, які сайти і додатки надсилають нам інформацію, коли ви ними користуєтеся, і видалити цю інформацію зі свого аккаунта, а також відключити подальше збереження таких даних", - додав Цукерберг.

Крім того, на конференції F8 у Сан-Хосе Цукерберг анонсував новий набір опцій, який дозволить використовувати Facebook як додаток для знайомств. Голова компанії запевнив, що ця можливість розрахована на користувачів, які шукають "серйозних відносин", передає ТАСС.

Крім того, користувачі отримають можливість дивитися онлайн-відео одночасно з друзями, а дизайн програми Messenger буде змінено.

Цукерберг також заявив, що в додатку Instagram з'явиться можливість проводити відео-чати, зміниться принцип пропозиції нових цікавих акаунтів, а користувачі месенджера WhatsApp зможуть проводити відео-конференції з кількома контактами одночасно.

Як повідомлялося, 10 квітня засновник Facebook Марк Цукерберг виступив перед судовим і комерційним комітетами Сенату. Наступного дня він дав свідчення членам комітету з енергетики і торгівлі Палати Представників Конгресу.

Він визнав помилки в організації захисту даних користувачів і пообіцяв вдосконалити її. З основними тезами виступу Цукерберга у Сенаті можна ознайомитися в матеріалі DT.UA.

Раніше засновник Facebook Марк Цукерберг визнав, що компанія Cambridge Analytics, яка обслуговувала виборчий штаб Дональда Трампа, виявила вразливість у захисті соцмережі і могла некоректно скористатись особистими даними користувачів. У Британії та ЄС підозрюють, що дані могли бути використані для таргетованої агітації під час референдуму за Brexit.

У Cambridge Analytica ці звинувачення заперечують.