UA / RU
Підтримати ZN.ua

"Зоря" може проводити матчі Ліги Європи у Львові

Луганчани поки не знають, де будуть проводити єврокубкові поєдинки.

"Зоря" поки що не знає, де буде проводити міжнародні матчі

"Зоря" поки що не знає, де буде проводити міжнародні матчі

Луганська "Зоря" може проводити поєдинки Ліги Європи в наступному сезоні на "Арені Львів". Про це заявив головний тренер команди Юрій Вернидуб.

"Дуже сподіваємося, що будемо повністю готові до Ліги Європи. Більше того, ми хочемо виступити там краще, ніж у минулому році. Спробуємо поборотися за вихід з групи", - цитує тренера "Команда №1".

"Поки мені складно відповісти на це питання. Знаю, що один з варіантів - Львів, але може бути і Запоріжжя, якщо там встановлять турнікети...".

Варто відзначити, що саме Запоріжжя стало для луганчан містом базування після початку військових дій в Луганській області.

Читайте також: "Зоря" підпише двох гравців з чемпіонату Бразилії - ЗМІ

Нагадаємо, у 31-му турі української Прем'єр-ліги "Зоря" обіграла "Чорноморець" і вперше у своїй історії посіла третє місце в чемпіонаті України.