Зірковий футболіст під час матчу врятував життя супернику, у якого стався серцевий напад

Хамес Родрігес надав першу допомогу гравцеві.

Під час матчу 13-го туру чемпіонату Катару колумбійський футболіст клубу "Аль-Райян" Хамес Родрігес врятував життя гравцеві "Аль-Вакри" Усману Кулібалі, який переніс серцевий напад, повідомляє Daily Mail з посиланням на beIN Sports.

Кулібалі в першому таймі несподівано впав на поле, а Родрігес встиг допомогти малийському захиснику до прибуття медиків, змінивши положення голови гравця, щоб він міг дихати.

Зазначимо, що матч було перервано за рахунку 1:0 на користь "Аль-Райяна" та дограно у понеділок. Команда Родрігеса зрештою перемогла з рахунком 3:0, а колумбієць забив два м'ячі .

Нагадаємо, що 30-річний Родрігес є найкращим бомбардиром чемпіонату світу 2014 року.

За "Аль-Райян" він виступає з 2021 року, а до цього встиг пограти за португальські "Порту" та "Монако", мадридський "Реал", німецьку "Баварію", а також англійський "Евертон".

Раніше повідомлялося про те, що в чемпіонаті Індонезії воротар помер після зіткнення із суперником.