Жіноча збірна України з перемоги розпочала Євробаскет-2017

Українська команда обіграла Чехію.

Сьогодні, 16 червня, у Чехії стартував Євробаскет-2017 серед жіночих команд.

У перший день групового етапу Україна зіграла з господарками турніру – Чехією, обігравши їх з рахунком 59:47.

Українська збірна з перших хвилин захопила ініціативу, і вже не упустила її до кінця гри, вигравши з перевагою в 12 очок.

Кращою баскетболісткою на паркеті стала Аліна Ягупова, яка набрала 21 очко і зробила 7 підбирань.

Україна – Чехія - 59:47 (25:13, 17:10, 4:10, 13:14)

Україна: Мазніченко (4 + 5 підбирань), Малашенко (4 + 5 підбирань), Ягупова (21 + 7 підбирань + 4 передачі), Удоденко (10 + 16 підбирань), Мосс (7), Ольховик (6), Дорогобузова (5 + 5 підбирань), Білоцерківська (2)

Також на груповому турнірі українська збірна зіграє проти команд Угорщини та Іспанії.

Зазначимо, що збірна України перемогла у всіх відбіркових матчах до Євробаскету, в тому числі і в двох поєдинках проти чинного чемпіона – Сербії.

Нагадаємо, що в чвертьфінал потрапляє переможець групи, друга і третя команда зіграють в 1/8 фіналу.

Раніше відбулася фотосесія жіночої збірної України перед Евробаскетом-2017.