«Зеніт» достроково став чемпіоном Росії з футболу

Пітерський «Зеніт» за два тури до закінчення чемпіонату Росії з футболу завоював золоті медалі першості. «Зеніт» гарантував собі перше місце за підсумками матчу з «Ростовом», що завершився у неділю, 14 листопада, розгромною перемогою пітерців 5:0.

Пітерський «Зеніт» за два тури до закінчення чемпіонату Росії з футболу завоював золоті медалі першості. «Зеніт» гарантував собі перше місце за підсумками матчу з «Ростовом», що завершився у неділю, 14 листопада, розгромною перемогою пітерців 5:0.Рахунок у матчі в кінці першого тайму відкрив Данко Лазович, що реалізував пенальті. «Зеніт» зберігав мінімальну перевагу аж до 74-ї хвилини, коли Сергій Семак забив другий м'яч, зігравши на добиванні у воротарському майданчику «Ростова». На 81-й хвилині Олександр Кержаков довів рахунок до значного. Довершив розгром Олександр Бухаров, який зробив дубль у самій кінцівці матчу. Після матчу вболівальники «Зеніту» прорвали міліцейське оточення. Вибігши на поле, вони взялися качати футболістів. Потім фанати розібрали на сувеніри сітку і каркас воріт. Найближчий переслідувач «Зеніту» - московський ЦСКА - зіграв внічию із «Спартаком» з Нальчика 1:1 і втратив всі шанси наздогнати пітерську команду. Доля срібних і бронзових медалей чемпіонату буде вирішуватися в останніх двох турах. Поки ЦСКА випереджає казанський «Рубін» на два очки.