Збірна України з фехтування виграла срібло на Кубку світу в Росії

Українці вдало виступили у Сочі.

Чоловіча збірна України з фехтування на шпазі виграла друге місце на етапі Кубка світу, який проходив у російському Сочі, повідомляє офіційний сайт Національної федерації фехтування України.

На старті командного турніру українці перемогли Азербайджан (45:22) та Швецію (45:38). У 1/4 фіналу Україна обіграла Японію (44:42), а у півфіналі українські шпажисти перемогли Венесуелу (34:19).

У вирішальному протистоянні Україна програла збірній Росії із рахунком 35:41.

Зазначимо, що за українську команду в Сочі виступали Ігор Рейзлін, Роман Свічкар, Ян Сич та Микита Кошман.

Раніше повідомлялося про те, що член збірної України з фехтування загинув внаслідок нещасного випадку.