Южненський "Хімік" пробився у чвертьфінал Кубка Європи ФІБА

Чемпіон України здобув виїзну перемогу і пройшов у вісімку кращих.

Южненський "Хімік" пробився у чвертьфінал Кубка Європи ФІБА. У вирішальному третьому матчі 1/8 фіналу український клуб здобув виїзну перемогу над румунською "Енергією".

Южненці невдало стартували у матчі, а в дебюті другої чверті програвали з різницею в 9 очок. Але потім гості додали в грі в обороні, зробили ривок 13:2 і на перерву пішли в ролі лідерів. У третій і четвертій чверті "Хімік" вже не дав приводу засумніватися в тому, що завершить зустріч на свою користь.

"Енергія" (Румунія) - "Хімік" (Україна) - 77:84 (28:24, 12:21, 19:24, 18:15)

"Хімік": Мальчевський (19), Конєв (18 + 6 підбирань), Антіпов (15), Петров (13), Сидоров (6 + 3 перехоплення), Бєліков (5), Фрезьєр (4 + 7 передач), Попов (2), Шоу (2).

Рахунок у серії - 2:1 на користь "Хіміка".

У чвертьфіналі "Хімік" зустрінеться з французьким "Шалоном". Серія триватиме до двох перемог однієї з команд. Першу гру южненці проведуть на виїзді 16 березня.