Воротар збірної України Трубін дебютував за "Бенфіку"

Українець допоміг команді здобути перемогу, але пропустив гол.

Воротар збірної України Анатолій Трубін провів свій перший матч за португальську "Бенфіку" після трансферу з "Шахтаря".

Лісабонський клуб гостював у "Візели", а 22-річний українець вийшов на поле у стартовому складі. "Бенфіка" здобула перемогу з рахунком 2:1 завдяки голам Муси та Ді Марії у першому таймі.

Єдиний гол господарі поля забили з пенальті на 70-й хвилині – Трубін не врятував ворота після удару Саму. При цьому на рахунку кіпера один сейв, 26 дотиків м'яча, 23 з 25 точних передач та 4 з 6 точних діагоналей.

Нагадаємо, Анатолій Трубін перейшов до "Бенфіки" з "Шахтаря" за 10 мільйонів євро, а ще 1 мільйон прописаний бонусами.

Раніше повідомлялося про те, що український воротар Лунін прийняв рішення про своє майбутнє у "Реалі".