Волейболіст збірної України виграв клубний чемпіонат світу і став найкращим гравцем турніру

Олег Плотницький завоював черговий трофей у складі "Перуджі".

Італійська "Перуджа" із капітаном збірної України Олегом Плотницьким у складі виграла клубний чемпіонат світу з волейболу, який відбувся в Індії.

У фіналі італійська команда зустрічалася з бразильським "Мінасом" і здобула впевнену перемогу з рахунком 3:0 (25:13, 25:21, 25:19).

26-річний Плотницький провів весь турнір на високому рівні, а у вирішальному поєдинку набрав 13 очок. Українця було визнано найціннішим гравцем (MVP) чемпіонату світу.

Відеоогляд фіналу

(фото - sirsafetyperugia.it)

Для Олега це сьомий трофей у складі "Перуджі" та 12-та нагорода на клубному рівні. "Перуджа" виграла клубний ЧС у другий рік поспіль.

У вересні повідомлялося про те, що визначився переможець чоловічого чемпіонату Європи з волейболу.