Визначилися всі учасники 1/8 фіналу Кубка України

"Карпати" і "Зірка" - єдині клуби УПЛ, які не зіграють на цій стадії.

Відбулися всі матчі 3-го попереднього раунду нового розіграшу Кубка України.

З цікавих результатів варто відзначити перемогу друголігової "Таврії" над "Зіркою" з рахунком 3:2 в овертаймі.

Зазначимо, що "Карпати" поступилися "Прикарпаттю" (1:2). Після другого пропущеного м'яча львівські ультрас влаштували безлади на трибунах – матч довелося перервати на півгодини.

Також в 1/8 фіналу вийшли: "Сталь", "Маріуполь", "Верес", "Десна", "Львів", "Дніпро-1", "Ворскла" та "Арсенал".

У 1/8 фіналу в боротьбу вступають ще 6 клубів УПЛ. Базова дата матчів – 25 жовтня.

Повний список учасників 1/8 фіналу: "Шахтар", "Динамо", "Зоря", "Олімпік", "Олександрія", "Чорноморець", "Маріуполь", "Верес", "Сталь", "Ворскла", "Десна", "Арсенал", "Таврія", "Прикарпаття", "Дніпро-1", "Львів".

Нагадаємо, чинним володарем Кубка України є донецький "Шахтар", який у фіналі минулого розіграшу обіграв "Динамо".