Одразу шість футболістів стали найкращими бомбардирами Євро-2024

У всіх по три забиті м'ячі.

Дані Ольмо

Дані Ольмо

Після завершення чемпіонату Європи-2024 з футболу найкращими бомбардирами турніру стали одразу шість гравців.

По три голи на Євро забили чемпіон турніру у складі збірної Іспанії Дані Ольмо, Коді Гакпо (Нідерланди), Жорж Мікаутадзе (Грузія), Іван Шранц (Словаччина), Гаррі Кейн (Англія) та Джамал Мусіала (Німеччина).

Варто зазначити, що в УЄФА ще до фіналу повідомили про рішення розділити головний приз найкращому бомбардиру "Золоту бутсу" між усіма гравцями, які розділять перше місце. Варто зазначити, що на турнірі також було забито 10 автоголів.

Нагадаємо, у фіналі ЧЄ збірна Іспанії перемогла Англію з рахунком 2:1. Голами у складі "Червоної фурії" відзначилися Вільямс та Оярсабаль, а у британців забив Палмер.

Іспанія виграла всі матчі на турнірі та вчетверте у своїй історії виграла чемпіонат Європи, що є абсолютним рекордом. На другому місці з трьома титулами залишилася Німеччина. Англійці залишаються без перемог на Євро.

Раніше повідомлялося про те, що футболісти збірної Іспанії зібрали головні нагороди УЄФА за підсумками Євро-2024.