Відомий колишній футболіст "Шахтаря" забив гол у дебютному матчі у Франції

Бразилець відзначився результативним ударом.

Захисник "Лілля" Ісмаїлі відзначився голом у гостьовому матчі 2-го туру чемпіонату Франції проти "Нанта" (1:1).

32-річний бразилець вийшов на заміну після перерви, а на 76-й хвилині зрівняв рахунок. Це був перший матч колишнього гравця "Шахтаря" у складі нового клубу.

Нагадаємо, Ісмаїлі перейшов до донецького "Шахтаря" з португальської "Браги" у 2013-му році. Разом із "гірниками" бразилець став шестиразовим чемпіоном України, п'ять разів виграв національний Кубок, а також завоював чотири Суперкубки країни.

"Лілль" тиждень тому оголосив про підписання контракту із футболістом за схемою 1+1. Перехід бразильця відбувся на правах вільного агента.

Зазначимо, що "Лілль" тренує колишній португальський тренер "гірників" Паулу Фонсека.

Раніше повідомлялося про те, що футболіст збірної України залишив клуб російського тренера та перейшов до "Шахтаря".