Вболівальники влаштували безлади на матчі чемпіонату Франції

Поєдинок Ліги 1 закінчився скандалом.

Матч 3-го туру чемпіонату Франції "Ніцца" - "Марсель" не дограли при рахунку 1:0 через заворушення уболівальників господарів.

Гра була перервана на 75-й хвилині перед кутовим "Марселя", який готувався подавати Дімітрі Пайєт.

З трибуни в нього кидали різні предмети, гравець у відповідь жбурнув пляшку на трибуну. Це призвело до того, що фанати "Ніцци" вибігли на поле, почалася масова бійка між уболівальниками і футболістами обох команд, в результаті гра була перервана.

Через приблизно годину футболісти "Ніцци" і суддівська бригада повернулися на поле з наміром відновити матч. Однак "Марсель" відмовився грати далі, на поле гравці клубу не вийшли.

Раніше повідомлялося про те, що вболівальники ПСЖ освистали зіркового футболіста команди.