Українські шаблістки вибороли "бронзу" чемпіонату Європи

У поєдинку за "бронзу" українки виграли у польської збірної.

Жіноча збірна України з фехтування на шаблях завоювала бронзові нагороди на чемпіонаті Європи, який проходить у Польщі. Українки не зуміли пробитися у фінал змагань.

Українська збірна у складі Ольги Харлан, Олени Кравацької, Аліни Комащук та Олени Вороніної пробилася в півфінал, де програла Франції - 40:45. У вирішальному поєдинку поразки зазнала лідер збірної Ольга Харлан, яка поступилася Селисії Бердер - 1:5.

У поєдинку за "бронзу" українки зломили опір польської збірної, перемігши з рахунком 45:42. На цей раз у вирішальній сутичці Ольга Харлан перемогла Богну Жозвяк (6:2) і принесла українській збірній медаль.

Ця "бронза" стала вже третьою для України на чемпіонаті Європи. Раніше в особистій першості у жінок третє місце завоювала Ольга Харлан, а у чоловіків - Богдан Нікішин.

Нагадаємо, в травні українські шпажисти здобули перемогу на етапі Кубка світу з фехтування.