Українські безпритульні посіли 5-те місце на чемпіонаті світу з футболу

Безпритульні України гідно виступили на світовому форумі.

Українські безпритульні посіли 5-те місце чемпіонату світу з футболу, який проходив у польській Познані. У матчі за 5-те місце українці виявилися сильнішими за Литву 4:3.

Турнір проводиться щорічно з 2003 року під егідою УЄФА і Міжнародної Мережі вуличних газет (INSP).

Українська збірна, яка у 2009 році вигравала змагання, у груповому раунді поступилася Мексиці 3:10, Бразилії 4:8, Боснії 2:4, обіграла Люксембург 10:2, Італію 10:0, Німеччину 10:4, Угорщину 8:4, Хорватії 6:4, Францію 7:6, Болгарію 10:3. У чвертьфіналі українці програли Австрії 2:4, а у втішному турнірі здолали господарів турніру 6:3.

Переможцем чемпіонату світу стали бразильці, які у фіналі за пенальті переграли позбавлених даху над головою футболістів з Мексики 4:3. Третє місце зайняла Росія, яка перемогла чилійців.

Українці виступали на чемпіонаті світу у складі вісьмох осіб - Олександра Луговика, Дмитра Стасюка, Володимира Зеленського, Владислава Гіленка, Максима Мовчана, Олега Василяка, Євгенія Атаманенка та Євгена Юрка. !zn