Українець Зубков приніс перемогу "Ференцварошу" у матчі лідерів чемпіонату Угорщини

Олександр відзначився єдиним результативним ударом у поєдинку.

Український півзахисник "Ференцвароша" Олександр Зубков забив переможний гол у центральному матчі 21-го туру чемпіонату Угорщини проти "Фехервара" (1:0).

Зубков вийшов у стартовому складі команди Сергія Реброва і на 51-й хвилині приніс "Ференцварошу" перемогу, замкнувши простріл партнера. Це дев'ятий гол українця в 31 матчі за угорський клуб в нинішньому сезоні.

Відзначимо, що весь матч за "Ференцварош" провів і український півзахисник Ігор Харатін, а за "Фехервар" з перших хвилин вийшов український вінгер Іван Петряк.

"Ференцварош" очолює турнірну таблицю чемпіонату Угорщини, випереджаючи "Фехервар" на шість очок.

Раніше повідомлялося про те, що гол українця Малиновського приніс перемогу "Аталанті" в матчі чемпіонату Італії.