Українець вийшов у лідери Кубка світу з фрістайлу

Успішні виступи Олександра Абраменка дозволили йому очолити залік з лижної акробатики.

Лідер української збірної з лижної акробатики Олександр Абраменко виграв срібну медаль на етапі Кубка світу, який проходив в американському Дір Веллі.

Абраменко лідирував після першої спроби, за яку отримав 129,21 бали, але не надто вдалий другий стрибок (124,89) плюс висока оцінка за стрибок росіянина Петра Медуліча залишили Абраменка на другому місці.

Раніше, в ході першої частини етапу у Дір Веллі, Абраменко завоював "бронзу". Крім того, в поточному сезоні українець піднімався на п'єдестал у Пекіні, де займав третє місце. Ці успіхи дозволили йому очолити залік малого Кубка світу з лижної акробатики.

Після американського етапу Кубка світу в активі Абраменка 245 очок, у його найближчого переслідувача Ці Гуангпу з Китаю - 226 пунктів, а Медуліч йде третім (207 балів).

Зазначимо, що Олександр Абраменко є триразовим учасником Олімпійських ігор. Ближче всього до олімпійської нагороди Абраменко був у 2014 році. У Сочі українець посів шосте місце.