Українець Віктор Скрипник привів "Вердер" до перемоги у Кубку Німеччини

Новопризначений головний тренер зумів у першому ж своєму матчі здобути перемогу з "Вердером". Тепер Скрипнику буде набагато легше виконувати свою роботу.

Українець Віктор Скрипник привів "Вердер" до перемоги в Кубку Німеччини у своєму першому ж матчі на посаді головного тренера команди.

"Бременські музиканти" здолали представника третьої ліги "Хемнітцер" 2:0 і тепер зіграє в 1/8 фіналу турніру.

Бременці трохи нервували, проте ситуацію змінив гол Фіна Бартельса на 30-й хвилині. Після нього команда Скрипника заграла впевненіше і спокійніше. А на початку другого тайму "музиканти" збільшили рахунок - забив Франко ді Санто. Довести справу до логічного завершення для "Вердера" було справою техніки.

Тепер команді з Бремена чекають нелегкі будні в Бундеслізі. Наступний матч команда Скрипника зіграє 1 листопада на виїзді проти "Майнца", який йде на 6-му місці в турнірній таблиці, так що гра напевно буде нелегкою.

Нагадаємо, що Віктор Скрипник став першим українцем, якому довірили очолити клуб з європейського топ-чемпіонату.

Раніше повідомлялося, що український форвард Артем Мілевський відзначився дебютним голом за хорватський "Хайдук" у місцевому чемпіонаті.