Українці здобули чотири медалі у перший день Паралімпіади-2024

Призові місця зайняли плавці.

Ганна Гонтар

У перший день змагань на літній Паралімпіаді-2024 у Парижі збірна України виграла чотири медалі.

Першу нагороду команді приніс плавець Антон Коль, який посів друге місце на дистанції 100 метрів на спині.

Ще три нагороди також вибороли представники команди плавців. Срібло в активі Ірини Пойди на відстані 200 метрів вільним стилем. Бронзові медалі виграли Олександр Комаров (200 метрів вільним стилем) та Анна Гонтар (50 метрів вільним стилем).

У медальному заліку Ігор-2024 Україна за підсумками дня посідає 17-те місце.

Нагадаємо, Україну в Парижі представляють 140 атлетів, які змагаються у 22 паралімпійських видах спорту.

11 серпня у Франції завершилася Олімпіада, на якій українські олімпійці здобули 3 золоті, 5 срібних та 4 бронзові нагороди.

Раніше відбулася церемонія відкриття Паралімпіади-2024 у Парижі.