Українці в АПЛ: Забарний допоміг "Борнмуту" розгромити МЮ, Зінченко та Ярмолюк програли

"Арсенал" втратив лідерство у турнірній таблиці.

Українські футболісти Ілля Забарний, Олександр Зінченко та Єгор Ярмолюк взяли участь у матчах 16-го туру англійської Прем'єр-ліги.

"Борнмут" із Забарним у складі здобув сенсаційну перемогу над "Манчестер Юнайтед" на виїзді. Гості розгромили манкуніанців з рахунком 3:0 завдяки голам Соланке, Біллінга та Сенесі.

Український захисник провів на полі весь матч і допоміг команді здобути другу поспіль перемогу без пропущених голів. "Борнмут" набрав 19 очок і піднявся на 13-те місце у турнірній таблиці.

"Манчестер Юнайтед" – "Борнмут" – 0:3

Голи: Соланке, 5, Біллінг, 68, Сенесі, 73

Відеоогляд матчу

"Арсенал" у гостях зустрічався з "Астон Віллою" і зазнав мінімальної поразки з рахунком 0:1. Єдиний гол від Макгінна "каноніри" пропустили на сьомій хвилині.

Зінченко вийшов у стартовому складі лондонців і був замінений уже у компенсований час. Захисник зробив шість відборів та неодноразово загострював ситуацію на лівому фланзі атаки.

"Арсенал" після цієї поразки з 36 очками перемістився на другий рядок таблиці АПЛ, а першим став "Ліверпуль".

"Астон Вілла" – "Арсенал" – 1:0

Гол: Макгінн, 7

Ярмолюк вийшов на заміну у складі "Брентфорда" з лави запасних після перерви у поєдинку з "Шеффілд Юнайтед". Суперник команди українця здобув мінімальну перемогу з рахунком 1:0.

Для українського півзахисника це восьма поява на полі у складі англійського клубу цього сезону.

"Шеффілд Юнайтед" – "Брентфорд" – 1:0

Гол: Макаті, 45+1

Раніше повідомлялося про те, що українець Миколенко допоміг "Евертону" розгромити учасника Ліги чемпіонів в АПЛ.