Український воротар Трубін парирував другий пенальті за "Бенфіку" у чемпіонаті Португалії

Команда українця зіграла внічию.

Воротар збірної України Анатолій Трубін відбив пенальті за "Бенфіку" у дев'ятому турі чемпіонату Португалії.

Команда українця приймала команду "Каза Пія" та вийшла вперед на 44-й хвилині завдяки голу Жоау Маріу. На початку другого тайму гості заробили пенальті, а Трубін парирував удар з точки, вгадавши напрямок польоту м'яча.

Відео відбитого пенальті Трубіна доступне за посиланням.

EPA-EFE/FILIPE AMORIM

"Каза Пія" встановила остаточний рахунок на 81-й хвилині - 1:1. Варто зазначити, що українець пропустив удар з гострого кута під ногою.

Для Трубіна це вже другий відбитий пенальті за "Бенфіку" у чемпіонаті Португалії. Раніше українець врятував свої ворота у грі шостого туру проти "Портімоненсе".

Нагадаємо, 22-річний український воротар перейшов до "Бенфіки" з "Шахтаря" минулого літа. Сума трансферу становила 10 мільйонів євро, а ще 1 мільйон прописаний бонусами. Крім того, "гірники" отримають 40% від суми наступного продажу гравця.

Раніше повідомлялося, що український голкіпер пропустив шість голів у єврокубковому матчі.