Український нападник відзначився дебютним гольовим пасом у чемпіонаті Англії

Назарій Русин допоміг "Сандерленду" здобути перемогу.

Український футболіст Назарій Русин відзначився результативною дією за англійський "Сандерленд".

У поєдинку Чемпіоншипу команда українця приймала "Бірмінгем Сіті" та здобула перемогу з рахунком 3:1.

Русин вийшов на поле у стартовому складі, а на 11-й хвилині завдав удару у стійку. На 17-й хвилині після подачі з кутового український форвард головою асистував Джобу Беллінгему – молодшому брату зірки "Реала" Джуда Беллінгема.

Відео асиста Русина доступне за посиланням.

Українця було замінено на 61-й хвилині. Для 25-річного нападника ця дебютна результативна дія за "Сандерленд" після переходу з луганської "Зорі" у вересні.

Назарій Русин крім "Зорі" також виступав за "Динамо", "Дніпро-1", "Чорноморець" та польську "Легію".

Раніше повідомлялося про те, що український воротар "Реала" може продовжити кар'єру у Німеччині.