Український гімнаст Ковтун виграв срібло Олімпіади-2024

Україна здобула ще одну нагороду на Іграх у Парижі.

У понеділок, 5 серпня, на Олімпіаді-2024 у Парижі відбулися фінальні змагання у спортивній гімнастиці на паралельних брусах.

Срібну нагороду в цій дисципліні зумів здобути український гімнаст Ілля Ковтун, який показав результат 15.500 і поступився лише Цзоу Цзіньюаню з Китаю (16,200).

Зазначимо, що ще один українець Олег Верняєв упав під час виконання вправ і став восьмим у фіналі.

Медалі:

1. Цзоу Цзіньюань (Китай) – 16,200

2. Ілля Ковтун (Україна) – 15,500

3. Шинносуке Ока (Японія) – 15,300

Для Ковтуна це перша олімпійська нагорода в кар'єрі та сьома для України на нинішніх Іграх у Парижі.

Також це перша медаль України на Олімпіаді у спортивній гімнастиці за вісім років.

20-річний Ковтун є титулованим українським гімнастом та багаторазовим призером чемпіонатів світу та Європи.

Паралельні бруси – коронний вид гімнастики для Ковтуна. Він є дворазовим чемпіоном Європи у цій дисципліні.

Раніше повідомлялося, що легкоатлет Кохан приніс Україні бронзу Олімпіади-2024 у метанні молота.