Український футболіст забив дебютний гол в чемпіонаті Бельгії

Українець вдало вийшов на заміну.

Український вінгер "Мехелена" Мар'ян Швед відзначився забитим голом у поєдинку 19-го туру чемпіонату Бельгії проти "Мускрона" (2:1).

Швед вийшов на заміну в поєдинку на 61-й хвилині, а через 22 хвилини забив переможний гол у матчі.

Відзначимо, що це дебютний гол українця за новий клуб. Нагадаємо, український форвард приєднався до "Мехелена" на правах річної оренди з правом викупу в серпні нинішнього року з "Селтіка".

"Селтік" придбав Шведа у "Карпат" в січні 2019 року. Нападник не зумів закріпитися в складі шотландського клубу, провівши лише три поєдинки і відзначившись одним голом.

Чинний контракт Шведа з шотландським клубом розрахований до червня 2023 року.

Раніше повідомлялося про те, що футболіст збірної України заробив перше вилучення в Бельгії.