Українські тенісистки на Олімпіаді-2024: Костюк програла, сестри Кіченок пройшли до чвертьфіналу

В одиночному розряді Ігор українок не лишилося.

Марта Костюк

Українська тенісистка Марта Костюк зазнала поразки у матчі 1/4 фіналу літньої Олімпіади-2024 у Парижі.

19-та ракетка світу на цій стадії турніру зустрічалася з хорваткою Донною Векич (WTA №21). Поєдинок на Центральному корті тривав три години.

Перший сет завершився на користь хорватки, після чого українка відігралася, але у вирішальному сеті Векич оформила підсумкову перемогу – 6:4, 2:6, 7:6. Суперниця Костюк наразі веде 2:0 в особистих зустрічах.

Для Костюк це була дебютна Олімпіада. У Парижі більше не залишилося українок в одиночному розряді.

У парному розряді перемогу у другому колі здобули сестри Людмила та Надія Кіченок. Українки зустрічалися з четвертими ракетками посіву Ігор Даніель Коллінз та Дезіре Кравчик із США.

Українським тенісисткам вдалося здобути вольову перемогу з рахунком 4:6, 6:4, 10:7. У чвертьфіналі Олімпіади сестри Кіченок зустрінуться з іспанками Крістіною Букшею та Сарою Соррібес-Тормо.

Варто зазначити, що Людмила та Надія вже грали у чвертьфіналі на минулих Іграх у Токіо.

Раніше повідомлялося про те, що український гімнаст Ковтун зупинився за крок від медалі на Олімпіаді-2024.