Українські легкоатлетки вдало виступили на етапі Діамантової ліги в Швейцарії

Українки посіли друге і третє місце в своїх дисциплінах.

У четвер, 26 серпня, в швейцарській Лозанні пройшов етап Діамантової ліги з легкої атлетики.

Українська стрибунка у висоту Ярослава Магучіх завершила змагання другою, не взявши висоту 2,01. Переможницею стала росіянка Марія Ласіцкене (вона взяла 1,98 м з першої спроби, Магучіх - з 3-й).

У бігу на 400 метрів з бар'єрами українка Анна Рижикова стала 3-й з результатом 54,32 секунди.

Нагадаємо, що 19-річна Магучіх на Олімпіаді-2020 завоювала бронзову медаль у стрибках в висоту, підкоривши позначку в 2 метри. Рижикова в Токіо пробилася в фінал, де посіла п'яте місце.

Раніше повідомлялося про те, що в Міноборони провели бесіду з Магучіх після фото з російською спортсменкою.