Українські боксери Сергій Богачук та Олександр Гвоздик провели бої в рамках шоу Zuffa Boxing 2.
Вечір боксу проходив на арені Meta Apex у Лас-Вегасі (США).
30-річний Богачук, який виступає в першій середній вазі, зустрівся на рингу з росіянином Раджабом Бутаєвим (16-2, 12 KO).
Поєдинок вийшов складним і тривав усі 10 раундів. У підсумку Богачук переміг опонента лише роздільним рішенням суддів: 96-94, 96-94, 94-96.
Для Сергія це 27-ма перемога (24 — нокаутом) на професійному рингу за трьох поразок.
"Я хочу сказати "дякую" своїй підтримці, моїм побратимам з України. Я відчуваю вашу підтримку, дякую. Слава Україні! Знаєте, в чому різниця? Для нього це був поєдинок, для мене — війна. Кожен раунд був війною. Я хотів перемогти, я зобов'язаний був перемогти заради свого народу. Я не міг програти", — сказав Богачук.
Ще один українець Гвоздик, який виступає в напівважкій вазі, зустрівся на рингу із американцем сербського походження Радівоє Калайджичем (30-3, 22 КО).
Український ексчемпіон світу відправив опонента в нокдаун у першому та четвертому раундах. Однак уже в сьомій трихвилинці Калайджич також відправив Олександра в нокдаун, а потім нокаутував.
38-річний Гвоздик зазнав своєї третьої поразки в кар'єрі за 21 перемоги (17 — нокаутом).
Раніше Олександр Усик заявив про своє бажання провести третій бій із Тайсоном Ф'юрі.
