Українська тенісистка провела найдовший матч сезону та вийшла у півфінал італійського турніру

Ангеліна Калініна боротиметься за путівку до фіналу.

Українська тенісистка Ангеліна Калініна здобула перемогу у чвертьфіналі турніру Internazionali BNL d'Italia серії WTA 1000 у Римі (Італія).

Калініна, яка є 30-м номером посіву, зустрічалася з 12-ю ракеткою турніру Беатріс Аддад Мая з Бразилії і здобула перемогу за підсумками трьох сетів з рахунком 6:7, 7:6, 6:3.

Кожен сет тривав понад годину, а поєдинок було завершено на позначці 3 години 41 хвилину. Це рекорд цього сезону на турнірах WTA.

Відеоогляд матчу

У півфіналі Ангеліна Калініна зустрінеться з росіянкою Веронікою Кудерметовою. Гра відбудеться 19 травня. Для українки це перший півфінал турніру WTA 1000 у кар'єрі.

Цей результат дозволить українській тенісистці вперше в кар'єрі піднятися на 28-й рядок рейтингу найкращих тенісисток світу.

Раніше повідомлялося про те, що Калініна обіграла в Римі тенісистку з Росії.