UA / RU
Підтримати ZN.ua

Українська тенісистка підтримала окуповане місто після історичної перемоги

Українка родом із Херсонської області.

Українська тенісистка Юлія Стародубцева після історичного для себе виходу у фінал турніру в американському Чарльстоні вирішила підтримати окуповане Росією місто.

Після перемоги в півфіналі над 18-ю ракеткою світу Медісон Кіз зі США 26-річна українка залишила повідомлення на камері, написавши "Nova Kakhovka".

Стародубцева є уродженкою міста Нова Каховка (Херсонська область), яке окуповане Росією з березня 2022-го року.

Зазначимо, що для Юлії це найбільший успіх у кар'єрі — перший вихід у фінал на такому рівні. У вирішальному матчі українка зустрінеться зі ще однією американкою Джессікою Пегулою, яка є п'ятим номером світового рейтингу.

Читайте також: Українська тенісистка здобула історичну перемогу у чвертьфіналі турніру WTA

Раніше повідомлялося про те, що українські тенісистки зіграли одна проти одної у фіналі турніру WTA.