Українська тенісистка обіграла росіянку на шляху до півфіналу турніру WTA у США

Марта Костюк знаходиться за два кроки від титулу.

Українська тенісистка Марта Костюк здобула перемогу у чвертьфіналі турніру категорії WTA 500 в американському Сан-Дієго.

Українка, яка є 34-ю ракеткою світу, зустрічалася з нейтральною росіянкою Анастасією Павлюченковою (№25 WTA) і здобула вольову перемогу за підсумками трьох сетів – 3:6, 6:4, 6:3. Матч тривав 2 години 14 хвилин.

Костюк зрівняла рахунок в особистих зустрічах з росіянкою – 1:1. У півфіналі українська тенісистка зіграє з п'ятою ракеткою світу Джессікою Пегулою зі США, яка має перший номер посіву.

За підсумками турніру Марта підніметься мінімум на 28-й рядок світового рейтингу WTA.

Раніше повідомлялося про те, що російського тенісиста дискваліфікували в Дубаї за образу судді.