Українська легкоатлетка Магучіх із рекордом сезону виграла фінал Діамантової ліги

Зіркова українка перемогла у США.

Українська легкоатлетка Ярослава Магучіх здобула золото у стрибках у висоту у фіналі Діамантової ліги в американському Юджині.

Магучіх стрибнула на 2,03 м та встановила новий рекорд сезону у світі. Зазначимо, що австралійка Нікола Оліслагерс також стрибнула на 2,03 м, але програла через невдалі спроби на нижчих висотах.

Нагадаємо, Ярослава Магучіх є бронзовою призеркою Олімпіади у Токіо. Минулого року українка стала чемпіонкою світу у приміщенні, чемпіонкою Європи, срібним призером ЧС на відкритому повітрі та чемпіонкою Діамантової ліги.

Наприкінці серпня Магучіх принесла Україні першу за 10 років золоту медаль чемпіонату світу з легкої атлетики.

Нинішнього сезону Діамантової ліги вона здобувала золото в Рабаті та Семені, а також здобула бронзу у Лозанні та Монако.

Діамантова ліга є щорічною серією престижних комерційних змагань із легкої атлетики.

Раніше повідомлялося про те, що українська легкоатлетка Магучіх зі світовим рекордом сезону виграла етап Діамантової ліги.