Українська біатлоністка Джима фінішувала в топ-10 спринту в Оберхофі

Українка посіла десяту сходинку.

8 січня в німецькому Оберхове спринтерськими гонками стартував п'ятий етап Кубка світу з біатлону.

Найкращою з українок у жінок стала Юлія Джима, яка з результатом 25: 03,9 посіла десяте місце, при цьому допустивши один промах.

Переможницею спринту стала норвежка Тіріл Екгофф, друге місце у Ханни Еберг із Швеції, третя - австрійка Ліза Хаузер.

У чоловіків найкращим серед українців став Артем Прима, який посів 30-е місце. Весь подіум в гонці посіли норвезькі біатлоністи. Йоханнес Бо став першим, Тар'єю Бо - другий, Стурла Хольм Лагрейд - третій.

Нагадаємо, що новий біатлонний сезон складається з десяти етапів, а чемпіонат світу пройде в словенській Поклюці. Останній етап відбудеться в Холменколлені з 16 по 21 березня.

Біатлоністи збірної України поки жодного разу не піднімалися на п'єдестал пошани в цьому сезоні.

Раніше повідомлялося про те, що Україна потрапила в топ-10 жіночої естафети в Хохфільцені.