Українець Малиновський відзначився гольовою передачею в чемпіонаті Італії

Команда українського футболіста не залишила шансів "Лаціо".

Український хавбек "Аталанти" Руслан Малиновський віддав гольову передачу в перенесеному матчі 1-го туру Серії А проти "Лаціо" (1:4).

Українець з'явився на полі з перших хвилин, а на 64-й хвилині асистував Алехандро Гомесу, який забив 4-й гол команди в матчі.

Малиновський отримав від SofaScore оцінку 7,7 балів (3-тя найкраща в матчі), від WhoScored - 8,1 (також 3-тя найкраща у зустрічі).

27-річний футболіст завдав 1 удар по воротах, який заблокували, зробив 4 вдалих обведення, віддав 32 точні передачі (74%), зробив 3 ключових паси, створив 1 гольовий момент, виграв 8 з 16 єдиноборств, тричі відбирав м'яч, 22 рази втрачав.

У минулому сезоні, дебютному в складі "Аталанти", Малиновський забив 9 м'ячів і віддав 7 результативних передач в 44 матчах.

Раніше повідомлялося про те, що клуб АПЛ хоче підписати українця Малиновського.