Українець Малиновський віддав дві гольові передачі за "Аталанту" в Італії

Український футболіст відзначився результативними діями.

Півзахисник "Аталанти" Руслан Малиновський відзначився двома результативним передачами в матчі 30-го туру Серії А проти "Фіорентини".

27-річний українець на 13-й хвилині асистував Дувану Сапата, який відкрив рахунок в матчі, а на 40-й хвилині хавбек зробив ще одну гольову передачу і знову на Сапату. Поєдинок завершився перемогою команди Малиновського з рахунком 3:2.

Руслан вийшов на поле з перших хвилин, а на 63-й хвилині був замінений на Ілічіча.

Нагадаємо, Малиновський перейшов в "Аталанту" влітку 2019-го року з бельгійського "Генка". Всього на рахунку хавбека 13 голів і 15 асистів в 79 матчах за італійський клуб.

Раніше повідомлялося про те, що українець Малиновський визнаний найкращим футболістом "Аталанти" за підсумками місяця.