Українець Малиновський віддав два асиста за "Аталанту" в матчі чемпіонату Італії

Український футболіст відзначився двома гольовими передачами.

Півзахисник "Аталанти" Руслан Малиновський зробив дві результативні передачі в матчі 29-го туру Серії А проти "Удінезе".

27-річний українець вийшов на поле з перших хвилин і на 43-й хвилині асистував Луїсу Мюріелю, а на 61-й хвилині з передачі Малиновського відзначився Дуван Сапата.

Сама зустріч завершилася перемогою команди українського футболіста з рахунком 3:2.

Нагадаємо, Малиновський перейшов в "Аталанту" влітку 2019-го року з бельгійського "Генка". У поточному сезоні чемпіонату Італії футболіст забив 3 голи і зробив 6 асистів в 27 матчах.

Всього на рахунку хавбека 13 голів і 13 асистів в 77 матчах за італійський клуб.

Раніше повідомлялося про те, що гол українця Малиновського увійшов в топ-3 туру чемпіонату Італії.