Українець Гоза з рекордом виграв юніорський чемпіонат світу з важкої атлетики

Спортсмен показав найкращий результат у своїй ваговій категорії.

Українець Богдан Гоза став чемпіоном світу з важкої атлетики серед юніорів на турнірі у грецькому Іракліоні.

20-річний спортсмен став найкращим у ваговій категорії до 109 кг. У ривку Гоза показав результат 195 кг, що стало новим світовим юніорським рекордом.

У поштовху українець підкорив вагу 215 кг. Таким чином, у двоборстві Гоза із результатом 410 кг став абсолютним чемпіоном світу.

Друге місце зайняв єгиптянин Аммар Рубаяві Алі (359 кг), а бронзу виборов колумбієць Фернандо Бонільї (355 кг).

Крім того, у ваговій категорії до 102 кг дві малі бронзи у ривку (163 кг) та поштовху (195 кг) завоював Микита Рубановський.

Варто зазначити, що раніше на турнірі золото у двоборстві вагової категорії до 89 кг виграв українець Максим Домбровський, а срібло виборола Світлана Самуляк у вазі до 55 кг.

Раніше повідомлялося про те, що у Маріуполі загинула 14-річна чемпіонка України з важкої атлетики.