Україна фінішувала в топ-5 в чоловічій естафеті на чемпіонаті світу з біатлону

Чоловіки не змогли повторити успіх жінок.

20 лютого пройшла чоловіча естафета на чемпіонаті світу з біатлону в словенській Поклюці, в якій українська збірна посіла п'яте місце.

Склад збірної України складався з Богдана Цимбала, Дмитра Підручного, Артема Прими та Антона Дудченка.

Відзначимо, що українська команда перед останнім етапом посідала друге місце, але Антон Дудченко провалив свій відрізок гонки і фінішував на п'ятій позиції.

Перемогу в гонці здобули норвезькі біатлоністи, які випередили шведів і росіян.

Нагадаємо, сьогодні, 20 лютого, Україна завоювала бронзову медаль в жіночій естафеті. Для України ця медаль стала першою на поточному чемпіонаті світу.

Раніше повідомлялося про те, що Україна упустила медаль у змішаній естафеті на чемпіонаті світу з біатлону.