Туреччина - Україна: ключові моменти матчу

Національна збірна провела другий поєдинок у відборі на чемпіонат світу 2018 року.

У турецькому місті Конья відбувся матч кваліфікації ЧС-2018 між збірними Туреччини та України.

У першому турі всі поєдинки групи завершилися з рахунком 1:1, що свідчить про рівні шанси для всіх учасників. Наставник збірної України Андрій Шевченко зізнався, що команду влаштує ще одна нічия, враховуючи, що Туреччина буде грати перед своїми вболівальниками.

У першому таймі українські футболісти виглядали краще за суперника і реалізували свою перевагу двічі - спочатку Ярмоленко забив з пенальті, після чого Кравець був точний з близької дистанції. Однак ще до перерви Туфан відправив м'яч у сітку воріт гостей головою, а в другому таймі Тосун в боротьбі зі Степаненком заробив пенальті, який реалізував Чалханоглу і встановив нічийний рахунок, який став остаточним.

Туреччина - Україна - 2:2