UA / RU
Підтримати ZN.ua

Третій поспіль титул: "Дніпро" став чемпіоном України з баскетболу

Команда виграла фінальну серію.

У четвер, 30 квітня, відбувся другий фінальний матч Суперліги України з баскетболу, в якому зустрічалися "Київ-Баскет" і "Дніпро".

Поєдинок проходив у Палаці спорту "Венето-Sport" у Києві і завершився перемогою дніпрян із рахунком 60:50.

Перший матч на домашньому майданчику "Дніпро" виграв із рахунком 78:70. Перемога у фінальній серії 2:0 принесла команді третій поспіль і четвертий в історії титул чемпіонів України.

Читайте також: Перспективний український баскетболіст набрав перші очки в НБА і встановив рекорд

"Київ-Баскет" — "Дніпро" — 50:60 (22:17, 3:20, 21:8, 4:15)

Повне відео матчу

Чемпіонат України з баскетболу проводиться з 1992 року, а з 1996-го носить назву Суперліга. Рекордсменом за кількістю перемог залишається київський "Будівельник", в активі якого 11 титулів. На другому місці йде маріупольський "Азовмаш" із 7 чемпіонствами.

Читайте також: Український баскетболіст Михайлюк провів результативний матч у НБА

Раніше повідомлялося про те, що відомий український баскетболіст постраждав унаслідок російського обстрілу.