Травмований Бесєдін побажав удачі збірній України в сьогоднішньому матчі проти Англії

Футболіст вірить в успіх у поєдинку.

Форвард збірної України Артем Бесєдін побажав команді удачі в матчі чвертьфіналу Євро-2020 проти Англії.

"Хлопці! Удачі вам сьогодні! Я впевнений, що гра і результат будуть гідними. Спасибі всім за підтримку", - написав Бесєдін на своїй сторінці в Instagram.

Нагадаємо, Бесєдін травмувався і пропустить півроку після грубої гри захисника Швеції Маркуса Даніельссона в матчі 1/8 фіналу Євро-2020, за яку суперник отримав пряму червону. Україна в більшості здобула перемогу з рахунком 2:1 і вийшла у чвертьфінал.

Матч 1/4 фіналу Англія - Україна відбудеться сьогодні, 3 липня в Римі. Початок зустрічі - о 22:00.

Раніше повідомлялося про те, що вболівальники просять президента України нагородити Бесєдіна орденом "За мужність".