Тайсон забив гол у дебютному матчі за дублюючий склад "Шахтаря"

Бразилець був переведений в дубль.

Півзахисник "Шахтаря" Тайсон вперше потрапив в стартовий склад на матч 20-го туру молодіжного чемпіонату України проти полтавської "Ворскли" U-21.

33-річний футболіст зіграв в своєму першому матчі за дублюючий склад, в якому приніс молодіжній команді перемогу з рахунком 2:1, відзначившись голом на 58-й хвилині зустрічі.

Нагадаємо, Тайсон перейшов в "Шахтар" взимку 2013 року з харківського "Металіста" за 15,2 мільйона євро. У харківський клуб Тайсон перейшов в 2010 році з "Інтернасьоналя".

Контракт Тайсона з "Шахтарем" діє до кінця червня 2021 року. За період в донецькому клубі Тайсон встиг провести 299 поєдинків, в яких відзначився 55 голами і 78 результативними передачами.

У березні стало відомо про те, що донеччани відправили Тайсона в дубль за відмову вийти на заміну в матчі Ліги Європи проти "Роми".

Раніше повідомлялося про те, що "Шахтар" може розірвати контракт з Тайсоном в найближчі дні.