Світоліна виграла Підсумковий турнір WTA

Українка стала переможницею головного турніру року.

Перша ракетка України Еліна Світоліна виграла у фіналі Підсумкового турніру WTA в Сінгапурі.

Сьогодні, 28 жовтня, у вирішальному матчі українська тенісистка обіграла американку Слоан Стівенс.

Світоліна здобула перемогу з рахунком 3:6, 6:2, 6:2, повідомляє офіційний сайт змагань. Таким чином, перемога підняла Світоліну з шостого на четверте місце в світовому рейтингу.

Відзначимо, що в Підсумковому турнірі сезону беруть участь вісім найкращих тенісисток року. Для Світоліної це друга участь у подібних змаганнях.

На торішньому Підсумковому турнірі Світоліна не зуміла вийти з групи, програвши Возняцкі і Гарсії, а також обігравши Сімону Халеп.

У нинішньому сезоні Світоліна зуміла пробитися у чвертьфінал Відкритого чемпіонату Австралії, а також виграла турніри в Брісбені, Дубаї і в Римі.

Раніше було представлено відео з найкращими моментами шляху Світоліної на Підсумковий турнір.