Світоліна стартувала з вольової перемоги на Ролан Гаррос-2024

Ще дві українки вибули.

Еліна Світоліна

Перша ракетка України Еліна Світоліна здобула перемогу на старті Відкритого чемпіонату Франції-2024.

У першому колі Світоліна, яка є 19-ю ракеткою світу, зустрічалася з чешкою Кароліною Плішковою (№52 WTA). Перший сет завершився на користь суперниці Еліни, але у підсумку українка здобула вольову перемогу з рахунком 3:6, 6:4, 6:2. Матч тривав 1 годину 58 хвилин.

Тенісистки зустрічалися вдесяте, Світоліна здобула п'яту перемогу.

Наступною суперницею українки стане переможниця матчу француженок Фіони Ферро та Діан Паррі.

Ще одна українка Ангеліна Калініна (№48 WTA) зустрічалася з колумбійкою Камілою Осоріо (№77 WTA) та не змогла дограти матч – 6:3, 6:7, 1:4. Також боротьбу на турнірі завершила Юлія Стародубцева (№142 WTA) після поразки від іспанки Крістіни Букші (№73 WTA) (4:6, 1:6).

Відкритий чемпіонат Франції – один із чотирьох турнірів Великого шлему, який проходить на кортах Парижа.

Напередодні свої стартові матчі виграли українські тенісистки Даяна Ястремська та Марта Костюк.

Раніше повідомлялоcя про те, що українські тенісистки встановили національний рекорд у світовому рейтингу WTA.