Сподіваюся, "Динамо" і "Шахтар" пройдуть якомога далі в Лізі Європи - Луческу

Кияни та донеччани можуть зустрітися між собою в єврокубку.

Головний тренер київського "Динамо" Мірча Луческу прокоментував прохід бельгійського "Брюгге" в 1/16 фіналу Ліги Європи.

"У перерві говорив хлопцям, що ми добре обороняємося, добре перекриваємо атаки суперника, але у нас не виходила гра в атаці. Ми поспішали, метушилися і робили непотрібні торкання і передачі. У другому таймі ми вже не робили цього, а почали більше контролювати м'яч і загрожувати воротам. Якби влітку хтось сказав, що ми будемо на цій стадії - ніхто б не повірив. Команда і молоді хлопці ростуть від матчу до матчу.

Матч "Динамо" - "Шахтар" в 1/8 фіналу ЛЄ? Я думаю зараз про "Динамо", давайте говорити про цю команду. Ми вирішили задачу і радіємо цьому. Сподіваємося, що обидві команди пройдуть якнайдалі ", - сказав Луческу в ефірі телеканалів" Футбол 1/2/3 ".

Нагадаємо, в 1/16 фіналу турніру кияни пройшли бельгійський "Брюгге" (1:1 і 0:1), а донеччани впоралися з ізраїльським "Маккабі" (2:0 і 1:0). Жеребкування 1/8 фіналу відбудеться 26 лютого в Ньоні.

Раніше повідомлялося про те, що "Динамо" і "Шахтар" можуть зіграти між собою в 1/8 фіналу Ліги Європи.