Швейцарія в серії пенальті сенсаційно пройшла Францію в плей-офф Євро-2020

Команди видали неймовірний поєдинок.

У Бухаресті в рамках матчу 1/8 фіналу Євро-2020 зустрілися збірні Франції та Швейцарії.

Команди в столиці Румунії видали неймовірний поєдинок. Швейцарці несподівано провели відмінний перший тайм, забивши гол і нічого не давши зробити фаворитам матчу.

На початку другої половини гри підопічні Петковича не зуміли реалізувати пенальті, а Бензема за дві хвилини після цього покарав їх двома забитими м'ячами.

Коли Погба класним дальнім ударом зробив рахунок 3:1, здавалося, що результат зустрічі вирішений. Однак швейцарці потрясли весь футбольний світ, зрівнявши рахунок у поєдинку з чинними чемпіонами світу, перевівши гру в овертайм.

У додатковий час команди голів не забивали, а в серії післяматчевих пенальті більш вдалими виявилися швейцарці. Відзначимо, що вирішальний одинадцятиметровий не реалізував зоряний Мбаппе.

Франція - Швейцарія - 3:3 (4:5 - по пенальті)

Голи: Бензема, 57, 59, Погба, 75 - Сеферовіч, 15, 81, Гаврановіч, 90

Франція: Льоріс, Павар, Варан, Кімпембе, Ленгле (Коман, 46, Тюрам, 111), Рабіо, Погба, Канте, Грізманн (Сіссоко, 88), Бензема (Жиру, 94), Мбаппе.

Швейцарія: Зоммер, Відмер (Мбабу, 73), Елведі, Аканджі, Родрігес (Мехмеді, 87), Цубер (Фасснахт, 79), Фройлер, Джака, Шакірі (Гаврановіч, 73), Сеферовіч (Шер, 96), Емболо (Варгас, 79).

Попередження: Варан, Павар - Родрігес, Джака, Аканжі.

На 55-й хвилині Рікардо Родрігес (Швейцарія) не забив пенальті (воротар).

У чвертьфіналі Євро-2020 Швейцарія зустрінеться з командою Іспанії.

Нагадаємо, вперше в 60-річній історії чемпіонату Європи фінальний турнір проходить по всьому континенту. Поєдинки граються в Лондоні, Мюнхені, Севільї, Санкт-Петербурзі, Баку, Римі, Бухаресті, Копенгагені, Будапешті, Глазго і Амстердамі.

Раніше повідомлялося про те, що Іспанія в божевільному матчі в овертаймі переграла Хорватію в 1/8 фіналу Євро-2020.

Підписуйтесь на телеграм-канал ZN.UA про Євро-2020 .