UA / RU
Підтримати ZN.ua

Ще один український футболіст може продовжити кар'єру в АПЛ – ЗМІ

"Вулвергемптону" цікавий гравець "Динамо".

Володимир Бражко

Володимир Бражко

Футболіст київського "Динамо" та збірної України Володимир Бражко може перейти в англійський "Вулвергемптон".

Про це повідомив журналіст TalkSPORT Алекс Крук.

За інформацією джерела, клуби вже провели переговори про можливий трансфер 23-річного півзахисника. Деталі потенційної угоди не уточнюються.

Володимир Бражко минулого року став лідером "Динамо", а також регулярно викликався до збірної України, з якою виступив у фінальній частині чемпіонату Європи. За національну команду в активі хавбека вже 9 поєдинків.

Цього сезону футболіст провів 25 матчів, забив 4 голи та віддав 3 асисти за "Динамо" у всіх турнірах.

"Вулверхемптон" у нинішньому сезоні веде боротьбу за виживання в АПЛ. Команда займає 18-те місце з 20-ти у турнірній таблиці.

В елітному дивізіоні англійського футболу також виступають Олександр Зінченко ("Арсенал"), Ілля Забарний ("Борнмут"), Віталій Миколенко ("Евертон"), Єгор Ярмолюк ("Брентфорд") та Михайло Мудрик ("Челсі").

Читайте також: Українці здобули синхронні перемоги у матчах туру АПЛ

Раніше повідомлялося про те, що Бражка було визнано найкращим футболістом "Динамо" за підсумками 2024 року.