"Шахтар" здобув перемогу в першому офіційному матчі під керівництвом Де Дзербі

"Гірники" здобули три очки в першому турі УПЛ.

У першому турі української Прем'єр-ліги донецький "Шахтар" в Києві приймав "Інгулець" і здобув перемогу з рахунком 2:1.

На 12-й хвилині "гірників" вивів вперед новачок команди Лассіна Траоре - форвард замкнув передачу з флангу від Соломона.

Ще до перерви "Шахтар" подвоїв перевагу - Степаненко закинув м'яч на Патріка, а той пробив у дотик над воротарем.

У другому таймі у донеччан було ще кілька моментів збільшити розрив у рахунку, але ближче до кінцівки забив "Інгулець" - Опанасенко прострілив, а Гопей завдав точного удару.

"Шахтар" - "Інгулець" - 2:1

Голи: Траоре, 12, Алан Патрік, 34 - Гопей, 81

"Шахтар": Трубін, Додо, Марлон, Матвієнко, Корнієнко (Вітао, 82), Майкон, Степаненко, Педріньо, Алан Патрік (Судаков, 69), Соломон (Маркос Антоніо, 88), Траоре

"Інгулець": Гальчук, Полегенько, Поспєлов, Ковальов, Павлов (Козак, 73), Опанасенко, Шишка, Запорожець, Коробенко, Сітало (Гопей, 46), Шарай (Головкін, 72)

Попередження: Тете - Запорожець, Павлов