"Шахтар" розійшовся миром з поляками в товариському матчі

"Гірники" готуються до другої половини сезону.

У четвер, 21 січня, донецький "Шахтар" провів контрольний матч проти польського "Леха" на тренувальному зборі в Туреччині.

У поєдинку була зафіксована нічия - 1:1. Суперник вийшов вперед на 58-й хвилині, а вже в доданий час Віктор Коваленко реалізував пенальті і врятував донеччан від поразки.

Це була перша гра "Шахтаря" на зборі в Туреччині. 23 січня "гірники" зустрінуться з болгарським "Лудогорцем".

"Шахтар" - "Лех" (Польща) - 1:1

Голи: Мархвіньськи, 58 - Коваленко, 90+1 (з пенальті)

"Шахтар" (1-й тайм): Трубін, Болбат, Бондар, Матвієнко, Сіпріано, Майкон, Судаков, Патрік, Тете, Коноплянка, Мораєс

"Шахтар" (2-й тайм): Пятов, Корнієнко, Вітао, Хочолава, Додо, Степаненко, Маркос, Соломон, Коваленко, Дентіньо, Фернандо

Раніше повідомлялося про те, що форвард "Шахтаря" повернувся з Угорщини в клуб УПЛ.