"Шахтар" розгромив "Верес" в УПЛ

Донеччани здобули три очки в Києві.

У дев'ятому турі української Прем'єр-ліги донецький "Шахтар" у Києві приймав рівненський "Верес".

Підопічні Роберто Де Дзербі перемогли з рахунком 4:1.

На 22-й хвилині Мірошник став автором гола у власні ворота після прострілу від Марлоса. Через вісім хвилин Геннадій Пасіч отримав пас у штрафний "гірників" і завдав удар в дальній кут - 1:1.

"Шахтар" вирішив долю зустрічі вже після перерви. На 55-й хвилині Тете отримав пас від Марлоса, обіграв воротаря і відправив м'яч у порожні ворота. Потім Конопля заробив пенальті, а покарання точно виконав Марлос.

Крапку поставив Траоре - форвард "гірників" замкнув передачу від Мудрика, який на швидкості увірвався до штрафної "Вереса" і випередив воротаря.

"Шахтар" - "Верес" - 4:1

Голи: Мірошник, 22 (автогол), Тете, 55, Марлос, 79 (з пенальті), Траоре, 87 - Пасіч, 30

"Шахтар": Пятов, Конопля, Кривцов, Вітао (Бондар, 84), Корнієнко (Ісмаїлі, 70), Бондаренко (Майкон, 63), Маркос Антоніо, Тете, Марлос, Соломон (Мудрик, 70), Сікан (Траоре, 63)

"Верес": Когут, Солдат, Мірошник, Гончаренко, Немчанінов, Кльоц, Кучеров (Полюлях, 84), Є. Пасіч (Дахновський, 74), Панасенко (Гегедош, 70), Г. Пасіч (Тимофієнко, 84), Шестаков (Гечев, 74)

Попередження: Кривцов - Кучеров, Панасенко, Дахнівський