"Шахтар" розгромив австрійців у першому матчі на тренувальному зборі в Туреччині

"Гірники" першими пропустили, але потужно провели кінцівку зустрічі.

Донецький "Шахтар" провів перший контрольний матч на тренувальному зборі у Туреччині.

"Гірники" зустрічалися з австрійським "Вольфсбергом" та здобули впевнену перемогу з рахунком 4:1.

Австрійці забили першими на 37-й хвилині зусиллями Лочошвілі, але за останні 15 хвилин поєдинку "Шахтар" відповів супернику чотири рази - голи на свій рахунок записали Судаков, Жуніор Мораєс (дубль) та Тете.

Варто зазначити, що за донеччан дебютували новачки команди - захисник Вінісіус Тобіас та півзахисник Давід Нерес. Тобіас взяв участь у двох гольових атаках "гірників".

"Шахтар" - "Вольфсберг" - 4:1

Голи: Судаков, 77, Мораєс, 80, 90, Тете, 87 - Лочошвілі, 37

"Шахтар": Трубін (П'ятов, 46), Додо (Тобіас, 46), Марлон (Бондар, 46), Матвієнко (Вітао, 46), Ісмаїлі (Корнієнко, 46), Степаненко (Бондаренко, 46), Майкон (Антоніо, 46), Нерес (Тете, 46), Патрік (Судаков, 46), Мудрик (Фернандо, 46), Педрінью (Мораєс, 46)